Z nákupů (1)

4. prosince 2011 v 19:12 | Anet |  Vzpomínání na Anglii
Vedle deníčku "Vzpomínání na Anglii" jsem se rozhodla zveřejnit i pár fotek, aneb to, co jsem ulovila na nákupech, abyste si mohli utvořit konkrétnější představu vedle slovního popisu. Rozhodně to však nedělám proto, abych se snad chlubila.
I pro mě to bylo zajímavé pobíhat po bytě a shánět "vzpomínky", ačkoliv se mi úplně všechny sehnat nepodařilo (babička bydlí přes půl města a mně se k ní rozhodně v sedm večer dvakrát běžet nechtělo a maminka zase neví, kam co dala, ach ta má rodina :)).
Pokusím se to seřadit dle data nákupu, někde uvedu i přibližné ceny.Znalci jistě poznají adaptér do zásuvky.
Ten jsme si s sebou v zavazadlech i vezli, ehm, já vezla, ale bohužel jsme až na trajektu zjistili, že má jinak čudlíky do zásuvky, takže jsem ještě na lodi zakoupila tento. Cena... mmm, teď si přesně nevzpomenu, buď 2.50 liber nebo něco přes čtyři.


Přívěšek "černý taxík", bohužel je už po mém flákání klíči kapánek oflákaný. :)
Ještě jsem kupovala červený double decker a poštovní schránku, autobus připadl babičce, p. schránka zase mamince, ta ji ale někam zašantročila.
Každé stálo asi po dvou librách, což, jak jsem později zjistila v Oxfordu, byla cena přemrštěná.
Zakoupeno s adaptérem na trajektu.
Krásná dárková propiska s nápisem "My pen".
Přiznám se, že jsem si ní ještě nepsala, přijde mi škoda ji vypsat na školních písemkách, i když by mi třeba přinesla štěstí, kdo ví. :)
Měli jich tam plno, s různými nápisy.
V tom obchůdku jsem strávila neskutečně dlouhou dobu, protože jsem za každou cenu chtěla mít něco z univerzity, ale nechtělo s emi kupovat nějaké kýče, nehledě na to, že jsem nechtěla ani za něco vyhodit několik liber, když jsem nevěděla, kde co ještě uvidím (tuto nerozhodnost jsem dostala ve vybavení výchovy :)). Zruinovat se nechám, ale až ke konci. :)
Zakoupená v areálu oxfordské univerzity za přibližně 2 libry.

Malá samolepková knížka HP, konkrétněji k první části sedmého dílu.
Doteď jsem nevypátrala, podle jakého systému se ty samolepky (obrázek č.3) lepí na ostatní stránky. :D Ale hlavně, že je to k HP, je to z anglického knihkupetví a ještě ke všemu z Oxfordu, to mi ke štěstí stačí. :)
Zakoupeno v Oxfordu v knihkupectví Blackwell, asi za 1.50 libry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 simar simar | Web | 5. prosince 2011 v 18:35 | Reagovat

Ach...♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama