Londýne, co posloucháš za písničky?

26. listopadu 2011 v 1:10 | Anet |  Videa


Musím říct, že mám toto, i když obyčejné, video ráda.
Nejen, že ukazuje část Londýna a to jest jeho obyvatele s tím, co poslouchají, ale také si třeba můžete všimnout, jak hektický život tam panuje.
Já osobně jsem se pozastavila nad tím, jak rychle chodí (létají) a hned jsem si řekla, že to jsou mí lidé, protože já se asi také v životě nenaučím chodit pomalu a procházky s babičkou jsou utpení pro nás obě - já mám pocit, že musím zpomalit na úroveň šneka, ona zase za první zatáčkou naříká, ať jdu snad raději sama, že ji svým tempem zabiju.
Také jde vidět, že vcelku jsou to lidé příjemní a nemají problém se zastavit, i když je tam také patrné, že některým to dvakrát příjemné není - mě osobně by nechytili asi nikdy, já zahlídnout kameru, tak peláším a už mě nevidíte.
A jak jsou příjmení, tak jsou i rozdílní po etnické stránce.
Za zmínku stojí i móda, která tam panuje. Od hodně lidí slyším, že Britové nemají vkus a obléknou na sebe, co najdou, mně se ale jejich styl docela líbí. Rozhodně se za vámi nikdo neotočí, co že to máte na sobě za kus hadru a celkově tam panuje svoboda toho, co chcete dělat. Kdybyste šli například po náměstí v obleku klauna, určitě by si nikdo neťukal na čelo, jak je v Česku běžné.
Já jako člověk, který by se jim zadarmo plazil i po zemi a líbal ji, si vychutnávám i pohledy na Millenium Bridge, Trafalgar Square a podobně, určitě je tam také postřehnete.
Ale nevím jak vy, ale mně v běžním životě na ulici se sluchátky v uších skutečně nepotkáte, protože mi připadá, že to dost rozptiluje pozornost, ztrácíte kontakt s okolím a lehce byste mohli skončit i pod koly auta, ale zároveň přiznávám, že jsem to nedávno vyzkoušela taky, ačkoliv jsem si během cesty do školy stačila přehrát tak jednu celou písničku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Roxanne Roxanne | Web | 26. listopadu 2011 v 12:28 | Reagovat

No zajímavé video .. a písničku znám :-D .. Z toho muzikálu ;-) .. A jinak moc hezký blog ! to motto v zhlaví :-D :-D .. Je hustý no ..

2 simar simar | Web | 26. listopadu 2011 v 14:09 | Reagovat

Asi bych se taky po téhle zemi plazila a líbala ji. Sice jsem tam nikdy nebyla, ale tak snad někdy :DD U nich je život takový uvolněný...aspoň mi to tak připadá :) Mají krásné památky, královskou rodinu, nádherného herce Alana Rickmana :DD♥ a skvělou spisovatelku J.K. Rowlingovou :)...prostě by to pro byl ráj♥

3 Anet Anet | Web | 26. listopadu 2011 v 14:12 | Reagovat

[2]: Taky jsem to donedávna viděla tak krásně naivně optimisticky, pak mě ale zavalila ta realita. Jako šílený stav zdravotnictví nebo nepropracovaný přistěhovalecký systém... a teď si říkám, že jsem snad po tom neměla pátrat a nechat se dál unášet na iluzích. :(

4 Katkaklem Katkaklem | Web | 27. listopadu 2011 v 16:41 | Reagovat

Přijde mi zvláštní, že s tebou souhlasím. Sice se s tebou někdy neshodnu, ale to se stává. Nesnáším pubertální lidi, co mají puštěnou písničku v mobilu (bez sluchátek) a procházejí se hordou lidí. Já se považuji za velmi všímavou osobu, která si všimne každé maličkosti. Nevědomě se soustředí, aby jí nic neuniklo, aby viděla/slyšela/cítila co nejvíc to jde. Nejsem typ, co má v uších vražené sluchátka a naplno poslouchá "vymejvárny".
Upřímně nemám ráda pomalou chůzi, nemám ráda lidi, co věčně sedí a blbě remcají nad tím, když mají jít několik kilometrů.
"Pojďme se jen tak podívat, co je tam nového. Nebaví mě tu sedět."
"Vždyť je to děsná dálka"
"Jsi moc pohodlná"
To se mi stává děsně často. Nevydržím venku sedět déle jak 8 minut. Musím si stoupnout a přešlapovat nebo tak. Nepovažuji se za hyperaktivní (i když někdy ano), ale jsem děsně akční člověk a všichni kolem mě jsou děsně pohodový.
Děsně ráda se směji (hlasitě směji) a lidé si na mě pak ukazují prstem "to je ta hlučná holka". Mám ráda svobodu a srandu a tady se mi jí nedostává (svobody). Je to jen o lidech, někdo se prostě jen narodil blbě. :-) Ale jsem hrdá na to, kde jsem. I když toužím jít pryč odtud.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama