01 zpráva

29. listopadu 2011 v 16:09 | Anet |  Zprávy jen pro silné nervy

Člověk, jenž si přířknul sám sobě právo rozhodovat o cizích nevinných životech, šel a zabil 77 lidí, z toho plno dětí, zničil neskutečný počet lidských životů a to i pozůstalým, ale i přesto všechno nebude souzen.
Jak jednoduché o někom prohlásit, že je nemocný a tím pádem nevinný.
Dobře, mají také lidé s rakovinou, a jinými smrtelnými onemocněními, jít do ulic a začít ze vzteku střílet do ostatních, že oni nejsou nemocní a budou žít, zatímco jim zbývá pár měsíců?
Má každý s psychickou poruchou právo zabíjet?
Vypadá to tak, že.
Nejen, že obětem nikdo jejich život nenavrátí, rodiče budou jak v mrákotách nadále čekat na své děti, jestli se jim vrátí, ale dokonce se ani nedočkají spravedlnosti.

Líbí se mi komentář pod článkem od pana Milana Vašíčka ze Šluknova:
"Ano, na kliniku bych ho taky poslal, ale na transplantační a rozebrat na náhradní díly, aspoň by trochu odčinil, co způsobil."

Chtěla jsem sem přidat i komentář, který mi vyrazil dech, ale pro svůj doslova šílený obsah byl smazán administrátory.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 simar simar | Web | 29. listopadu 2011 v 20:55 | Reagovat

Nechápu, jak takový člověk jako je Breivik může vyváznout bez trestu...:/ K těm lidem s tou rakovinou, asi chápu jak jim musí být...., že něco v nich je a lékaři to nedokáží vyléčit...je strašné slyšet od lékařů, že už pro tu dotyčnou osobu nemůžou nic udělat a ona musí čekat jen na den, kdy konečně umře. Asi v tom čekání se jim to tam nějak šíbne...mě jich je na jednu stranu strašně líto, ale ještě to neni oprávnění, jak už si psala k vraždění ostatních lidí, kteří za to nemohou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama