Dělím se s vámi o...

11. října 2011 v 15:43 | Anet |  Sdílím s vámi...

Ráda bych se s vámi touto cestou podělila o vlastní menší úspěch, který vlastně souvisí s tímto blogem a který se mu stal rodištěm.
Škola, již navštěvuji, se rok co rok zapojuje do projektu Mladé Fronty Dnes "Studenti čtou a píší noviny".
Každý týden naše škola obdrží od novinářů určené téma, na něž studenti mají psát své názory, úvahy, postoje, apod. První téma neslo název "Střet kultur, tolerance" a žádalo se po nás rozebrat převážně problematiku romských obyvatel, žijících v České republice, a mimo jiné i události poslední doby. Napůl z trucu jsem se rozhodla, že se této otázce věnovat nebudu a zvolím pro mě "bližší" téma a to letní dramatické události v Londýně, o nichž jsem tu již zvěřejňovala článek, a jednoduše jsem celý jeho obsah zkopírovala a odeslala profesorce a omluvou, že se má slohová práce požadovaného téma příliš netýká a já ani nečekám, že by ji zaslala do redakce novin.
Jak jsem i počítala, práce během týdne, kdy jsme dostávali zadarmo noviny, otištěna nebyla.
Jistou útěchou mi proto byla i jednička a ústní pochvala od pani profesorky. Jaké však bylo mé dnešní překvapení, když za mnou kamarádka přiběhla a oznámila, že je má práce k vidění na internetových stránkách novin. Určitě nelituji, že jsem ji nenašla v tištěné podobě a ani to nebylo možné (rozsah byl stanoven maximálně na 3/4 stránky ve Wordu a já se samozřejmě rozepsala dvakrát tolik) a ráda bych vám zde pod článkem zanechala odkaz, kde můžete najít ten samý článek, co jste četli, jen s tou změnou, že je pod hlavičkou novin. :)
Aneb, že by mě jednoho dne čekala kariéra novinářky?
Ne, myslím, že to nehrozí. ;)

Odkaz

P.S. V rubrice můžete najít práce i mých spolužáků, neméně dobré.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sába Sába | Web | 11. října 2011 v 17:13 | Reagovat

Je to pěkný článek a gratuluji k úspěchu. Naše škola se do tohoto projektu také zapojuje, ale bohužel no možná díky bohu nikdy učitelka můj článek nevybrala. Ale když jí zkritizuji kvalitu učitelů a českého školství tak se nemůžu čemu divit..xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama